Dekoratif Gabion

Punta kaynaklı gabion sepet dekoratif görüntü elde edebilmek ve dik duruş ile seçenekler arasında yerini almıştır. Hasır tellerden imal edilen dekoratif görüntülü punta kaynaklı gabion sepetler galfan galvaniz (sıcak daldırma galvaniz tercihimiz ) gibi çekme millerden oluşmaktadır. Kendi tesisimizde siparişiniz üzerine özel üretim en boy kalınlık fark etmezsizin üretimi yapılmaktadır ve profesyonel ekibimiz tarafından uygulaması yapılmaktadır.

Punta kaynaklı gabion sepetler bir çok alanda kullanılmaktadır; park bahçeler, belediyeler, dış cephe kaplamaları, bank oturma gurupları, ofis içi seperatör, ayraç, bahçe duvarları, saksılar, kemer kolan, kale, mangal, şelale görüntüsü, hilal masa, gibi birçok akla gele bilecek seçenekler sunmaktadır.

Gabion sepetler uygulama aşamasında bu işin ehli olan kişiler tarafından yapılmalıdır göründüğü zaman basit bir yapı olabilir ama örgü ve uygulamalarda yanlış yapıldığında yapılan yapının dayanıklılık küvet gücü değer kaybeder ve istenilen yapı zaman içerisinde kendi kendini çökertir bizim sizlerden ricamız bu işi biz alma sakta bizlerden uygulama detaylarını yapım aşamasında nelere dikkat edilmesini bizlerden istemenizdir. Hem milli açıdan hemde size ve toplumumuza gelebilecek zararları önlemek içindir.

Gabion dış cephe kaplama
Gabion sepet