Çözümler

Gabion Sepet

Punta kaynaklı gabion sepet daha çok görsel hizmet alanlarında dik duruşu ile ön plana çıkmıştır. Hasır teller yatay ve dikey mil çubukları ile üst üste kare dikdörtgen şekillerde elektro punta kaynak yapılarak üretilir.

Dekoratif Görünümlü Gabion sepet, silindir, kare, dikdörtgen şekillerde elektro punta kaynak yapılarak üretilir. En boy genişlik projenin yapılacak yapının konumuna göre değişkenlik sağlar, gabion dış cephe kaplamalarında, bahçe duvarlarında, ofis içi ayraç seperatör, bank, masa, piknik alanları, gibi bir çok alanda dekoratif seçenek sunar ve kulanım alanları geniştir.

Panel Çit

Güvenlik, Sınır belirleme ve Dekoratif amaçlı olarak Bina, Toplu konut, Spor tesisleri, Depolar, Villalar, Park ve Bahçeler, Otoparklar, Askeri yapılar, Orman arazileri, Fabrikalar, havaalanı çevreleri gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Çit Amaçı Kafes Tel Örgülü teller.
Özel olarak imalat yapılmaktadır. istenilen ebatlar ve boyutlarda tesisimizde projenize göre üretimi yapılır. Herhangi bir standardımız yoktur.
Tel kalınlıkları 3mm 4mm 5mm 6mm 7mm 8mm
Gözenek aralığı 5×10 5×15 5×20 istenilen gözenek aralığında üretimi yapılır.

Çit Amaçlı Kafes Tel Örgüler

Çit amaçlı kafes tel örgüler, tel çapı 2mm’den 4mm2e kadar olan tellerin helezonik (baklava göz) olarak örülmesi ile imal edilirler.İlgili teller paslanma dayanımı sırası ile sıcak daldırma galvaniz ya da sıcak daldırma galvaniz + PVC kaplı olarak üretilmektedir.

Çit Amaçı Kafes Tel Örgülü teller.
Özel olarak imalat yapılmaktadır. istenilen ebatlar ve boyutlarda tesisimizde projenize göre üretimi yapılır. Herhangi bir standardımız yoktur.
Tel kalınlıkları 3mm 4mm 5mm 6mm 7mm 8mm
Gözenek aralığı 5×10 5×15 5×20 istenilen gözenek aralığında üretimi yapılır.

Kaya bariyeri, Yüzey örtüleme, Kaya ve Taş Düşmelerine Karşı Tel Ağ

Kaya ve taş düşmelerine karşı tel ağ ve güçlendirilmiş çelik grid. Kaya bariyeri koruma ağları, kaya ve taşların, kara ve demir yollarına ve diğer yapıların üzerine düşmemesini bu yapılara zarar vermesini engelleyen ağlardır. Ağlar yüksek galvaniz kaplı ve/veya PVC kaplı çift bükümlü altıgen çelik tel örgülerden mamuldür. Hegzagonal tel ağlar ASTM A641 ve EN10223-3’e uygundur.

Altıgen tel örgüleri, kafes tel örgülerden ayıran en önemli özellik düğümlü olmalarından dolayı herhangi bir çözülme yaşanmamasıdır. Öyle ki ağlar birkaç tel kopsa dahi bütünlüğünü korur. PVC kaplı uygulamalar agresif, bölgelerdeki uygulamalarda tavsiye edilmektedir. Bu durumda Galvanizleme işleminin yanı sıra Tel min.0.50mm’lik bir PVC tabaka ile kaplanmaktadır. PVC kaplamanın teknik özellikleri ilgili standartlara (TS EN10244-2) uygundur.

Yeşil Terramesh

Yeşil terramesh dik bir arazi elde etmek için geliştirilmiş bir sistemdir hegzagonal örgülü tel erozyon önleyici örtü bağ teli açısını sağlamak amaçla kullanılmış punta kaynaklı çesan tel bu sistemler bir arya geldiğinde terramesh’i oluşturmaktadır.

Eğimli arazilerde, toprak dolgusu alarak oluşturulan bir istinat yapı türüdür. Ekonomik, hızlı uygulama, mükemmel sonuç sağlar.

Hasır Tel

Hasır tel her ebatta üretim yapmaktayız(Galfan galvanız sıcak daldırma galvanız siyah pvc elektro plastik polimer vs.).

SEA:1006 1008 1010 düşük karbonlu Çelik tel Min: Akma 380N/mm2, Kopma: 500N/mm2, Uzama: %7

Hasır tel, her ebatta boyuta üretim yapmaktayız(Galfan,galvaniz ,sıcak daldırma galvaniz ,siyah pirinç alaşımı ,bakır alaşımı, krom paslanmaz ).

Punta kaynaklı hasır tel, istenilen ebatlarda dekoratif görüntü amaçlı kullanılmak üzere kendi tesisimizde sizlerin talepleri üzerine üretimi yapılmaktadır.